Placeholder

Placeholder

YouPickIt

Twoja inteligentna przeglądarka gazetek i katalogów z porównywarką cen

Pobierz aplikację YouPickIt a już nigdy nie ominie Cię prawdziwa okazja

Zakupy i oszczędność pieniędzy / Interaktywne ulotki, okazje i promocje

Z YouPickIt wiesz dokładnie, gdzie i kiedy możesz kupić najtaniej - dla każdej lokalizacji w Polsce aplikacja posiada aktualne gazetki, katalogi oraz najlepsze promocje. Stwórz listę życzeń aby nie przegapić promocji na ulubione produkty.

Każdego dnia YPI analizuje miliony cen z różnych sieci sklepów. Aplikacja koloruje dla Ciebie ceny w barwach sygnalizacji świetlnej, aby pokazać rzeczywistą różnice cen w poszczególnych ofertach. Dodatkowo szczególnie korzystne ceny oznaczone są złotym, srebrnym lub brązowym Picks.

Porównujemy ceny żywności i drogerii w celu znalezienia najlepszych promocji. YouPickIt pokazuje również, które oferty są naprawdę tanie i sprzedawane są w korzystnych cenach. Aplikacja YouPickIt 2.0 oferuje interaktywne gazetki i katalogi do przeglądania. Możesz kliknąć i zapamiętać pojedyncze produkty.

Funkcje aplikacji Youpickit:

  • Wybierz swoją lokalizację i znajdź wszystkie gazetki i katalogi z ofertami sklepów z Twojego obszaru - YouPickIt oferuje wszystkie najnowsze oferty zebrane w jednej aplikacji.
  • Inteligentne gazetki i katalogi przedstawiają najkorzystniejsze oferty podczas przeglądania ich w naszej aplikacji..
  • W bardzo prosty sposób możesz zapisać ulubione promocje na Swojej liście produktów – zostaną one odpowiednio oznaczone w gazetce.
  • Aplikacja przypomina o wygasających promocjach z Twojej listy obserwowanych produktów.
  • Jeśli oznaczone promocje na produkty nie obowiązują już, można zaktualizować listę życzeń, przeglądając aktualne oferty na dane produkty.
  • Możesz również wyszukiwać poszczególne produkty za pomocą wyszukiwarki, aby znaleźć odpowiednie oferty w gazetkach.
  • Dodatkowo, zapisz swoje ulubione sklepy na swoim koncie, dzięki czemu aplikacja YouPickIt może informować Cię o nowych gazetkach i ofertach.
  • Bądź informowany o sklepach, gazetkach i ofertach sklepów również w innych lokalizacjach: YouPickIt pokazuje ci adresy sklepów z Twojej okolicy i godziny ich otwarcia.
Placeholder

Wszystko w jednej aplikacji

Zobacz

W przypadku sugestii lub pytań napisz do nas